Washington’da Hayalet Uçağı UFO Sandılar Şehir birbirine girdi!

TurkNA 01 Ağustos 2012 0

Washington D.C.’de nakledilirken UFO olduğu zannedilen çok gizli, insansız hayalet uçağı Amerikan Donanması açıkladı.

Batı Virginia’dan Güney Maryland’deki donanmaya ait hava üssüne taşınan “uzay aracı” Capitol Beltway üzerinden nakledilirken test aşamasındaki X-47B karışıklığa sebep oldu.

İnsansız Savaş – Hava Sistemi için uçak gemisinden kalkmak ve gemiye inmek üzere test uçuşlarını başlatmak üzere nakledilen 62 feet uzunluğunda, 32 feet genişliğinde ve 14 feet yüksekliğindeki aracın fotoğrafları internete yağdı.

Mysterious: The internet exploded with sightings of the 'alien spacecraft' being driven along the Capitol Beltway near College Park on the back of a truck at around 11 p.m.

Kaliforniya’daki Edwards Hava Kuvvetleri Üssü’nde uçuşa elverişlilik testlerini tamamladıktan sonra X-47B ilk uçuşunu Pauxent’te donanmaya ait hava üssünden yaptı.

Haftasonu yapılan uçuşta X-47B Chesapeake Körfezi’ni 7500 feet yükseklikten, saatte 207 mil hızla 35 dakikada geçti.

The internet exploded with sightings of the 62 feet long, 32 feet wide and 14 feet high craft as it was transported to begin test flights that will eventually see the Unmanned Combat Air System aircraft take off and land onto an aircraft carrierUCAS baş test mühendisi Matt Funk: “X-47B’nin uçak gemisi uçuş prosedürleri ve ekipman fırlatma/bulma ile uyumlu olduğunu göstermek için yapılan bu uçuş bir dönüm noktası ve Pax River’daki birçok uçuşun ilki. Pax River’daki benzeri olmayan uçuş ve gemi ekipmanı, gelecek sene uçak gemisine iniş yaptırmadan önce testi burada yapmamıza olanak tanıdı.” dedi.

Pax River Deniz Kuvvetleri Üssü’nde, Amerikan Ordusu’nun havalanma ve iniş testleri yapabilmesi için fırlatma ekipmanları ve kabloları yer alan bir tesis bulunuyor.

Testlerin tamamı plana göre ilerlerse uçak gelecek sene gerçek bir uçak gemisi üzerinde denizde test edilmeye hazır olacak.

Futuristik uzaktan kumandalı katil uçak tüm denemeleri başarıyla tamamlarsa dünyada bir uçak gemisine inebilen ilk insansız, robotik uçak olacak.

Following completion of its airworthiness flight tests at Edwards Air Force Base in California, the X-47B has just conducted its first flight from Naval Air Station Pauxent

Devrimsel hayalet uçak, kendisi için bağımsızca düşünebilme ve yönlendirmede düzeltmeler yapıp yeni istikametler belirleyebilme yeteneğine sahip Kontrol Görüntü Ünitesi adı verilen beyaz bir kutuya monte edilmiş bir kolla kontrol edilecek.

Baş test mühendisi Matt Funk NBC4’e “Önümüzdeki aylarda X-47B’yi üssün ve Chesapeake Körfezi’ni çevreleyen alanın üzerinde uçarken görmeyi bekleyebilirsiniz.” dedi.

Askeri bir basın açıklamasında programın parçası olarak X-47B’nin, Pax’ta bloke iniş ve fırlatma düzeneğiyle havalanma testlerinden geçeceği söylendi.

“Bu üs, donanmanın, toprağa kurulu bir tesis üzerinde, uçak gemilerindeki fırlatma düzeneğiyle testler yapabilecekleri ve mühendislik desteği alabilecekleri dünyadaki birkaç yerden biri.”

Kaliforniya’daki Edwards Hava Kuvvetleri Üssü’nde uçuşa elverişlilik testlerini tamamladıktan sonra X-47B ilk uçuşunu Pauxent’te donanmaya ait hava üssünden yaptı.

İnternete 62 feet uzunluğunda, 32 feet genişliğinde ve 14 feet yüksekliğindeki aracın fotoğrafları yağdı.

The flight over the weekend saw the X-47B take to the air over Chesapeake Bay for 35 minutes to an altitude of 7,500 feet, traveling at 207 mph

Haftasonu yapılan uçuşta X-47B Chesapeake Körfezi’ni 7500 feet yükseklikten, saatte 207 mil hızla 35 dakikada geçti.

ABD donanmasının dağıttığı 4 Şubat 2011 tarihli bu fotoğrafta, İnsansız Savaş Hava Sistemi gösteriminde bir X-47B uçağı ilk uçuşunu Kaliforniya’daki Edwards Hava Kuvvetleri Üssü’nde tamamlıyor

Gizem: İnternete geçen ay College Park yanında Capitol Beltway üzerinde bir tırın arkasında taşınan ‘yaratıkların uzay gemisi’ görüntüleri yağdı

0saves


Haberi beğendiyseniz Yorum Yapım veya RSS‘e üye olarak haberleri rss okuyucunuzdan takip edebilirsiniz.

Facebook hesabınla yorum yap

Yorum Yaz »